Dit is de agenda voor 2020-2021. We weten nog niet welke activiteiten evt. aangepast of geannuleerd moeten worden i.v.m. corona. 

Het kan dus zijn dat er nog aanpassingen komen. In het Margrietnieuws krijgt u altijd de meest actuele versie van de agenda voor de komende maand.

 

Oktober 2020

vrijdag 2 oktober (Enkele) kinderen bovenbouw gesprek met gemeente
woensdag 7 oktober 12.30: Kinderboekenmarkt (geannuleerd i.v.m. corona-maatregelen)
woensdag 14 oktober  Let’s do it Kids - plastic soep (geannuleerd i.v.m corona-maatregelen, verplaatst naar mei 2021
19 t/m 23 oktober Herfstvakantie
maandag 26 oktober

Studiedag, alle kinderen zijn vrij

woensdag 28 oktober  8.20 - 8.40: inloop in alle groepen, aansluitend koffieochtend (geannuleerd)
vrijdag 30 oktober 8.20 - 8.40: inloop in alle groepen (geannuleerd)

 

November 2020 

maandag 2 november 20.00 uur: Informatieavond VO groep 8 (ingesproken presentatie en mogelijkheid voor digitaal vragenuur.
donderdag 5 november Atelier ‘Herfst’: we gaan wel een gezellige middag houden vol spelplezier, maar moeten dit vanwege de corona-maatregelen zonder de hulp van ouders doen.
woensdag 11 november  Open dag / peuterpret Het is nog onduidelijk of dit doorgaat of niet, begin november nemen we hierover een besluit.
donderdag 12 november

Muziekles in de klas groep 4A van 9.00 -9.45 uur en groep 4B van 10.00-10.45 uur

Voorstelling in gymzaal in Nieuwegein groep 6A en 6B van 13.00-13.45 uur

donderdag 26 november  Anglia examens
vrijdag 27 november Koffie-ochtend
Podium-uur 1
maandag 30 november bezoek in groep 7/8 van Bureau Halt van 13.00-14.00 uur

 

December 2020

woensdag 2 december bezoek in groep 8 van Bureau Halt van 11.00-12.00 uur
vrijdag 4 december   Sinterklaasfeest 
donderdag 17 december Kerstviering
vrijdag 18 december  Kinderen op 12 uur vrij i.v.m. vakantie 
21 december t/m 3 januari Kerstvakantie 

 

Januari 2021

dinsdag 5 januari 8.20 - 8.40: inloop in alle groepen
donderdag 7 januari 8.20 - 8.40: inloop in alle groepen
dinsdag 19 januari  bezoek in groep in groep 7a van Bureau Halt van 11.00-12.00 uur en groep 7b van 13.00-14.00 uur
donderdag 21 januari Anglia examens
maandag 25 januari Themaopening 2 “Verdienen”
woensdag 27 januari Lesvrije dag, alle kinderen zijn vrij!
donderdag 28 januari Bezoek in de klas “Schip vol goud” groep 5A van 9.45-10.45 uur en groep 5B van 11.00-12.00 uur
vrijdag 29 januari

Koffie-ochtend

Voorstelling speellokaal “Blauw van jou” gr.1/2A/B en 2/3A(11.00-11.45)en 1/2/3A/B en 2/3B(13.00-13.45)

 

Februari 2021

maandag 1 februari

Bezoek in de klas, Mediakunst groep 4A van 11.15-12.00 en groep 4B van 13.00-13.45 uur

Rapport groep 8 mee
dinsdag 9 februari Kinderen krijgen hun rapport mee
woensdag 10 februari

Bezoek in de klas “Schip vol goud” groep 5A van 9.45-10.45 uur en groep 5B van 11.00-12.00 uur

donderdag 11 februari Voortgangsgesprekken rapport (middag/avond)
maandag 15 februari Voortgangsgesprekken rapport (middag/avond)
woensdag 17 februari

Koffie-ochtend

Verjaardag leerkrachten onderbouw

Bezoek museum IJsselstein groep 6A van 9.00-10.15 uur en gr 6B van 10.30-11.45 uur
donderdag 18 februari Mi: MGT (Margriet’s Got Talent)
vrijdag 19 februari Studiedag, alle kinderen zijn vrij!
22 t/m 28 februari Voorjaarsvakantie

 

Maart 2021

woensdag 3 maart

8.20 - 8.40: inloop in alle groepen

vrijdag 5 maart

8.20 - 8.40: inloop in alle groepen

Instrumentencircuit De Kom gr 5A, van 10.45-11.45 u
maandag 8 maart Instrumentencircuit De Kom gr 5B, van 9.30-10.30 u
woensdag 10 maart Opa en omadag
woensdag 17 maart Landelijke verkiezingen
maandag 22 maart Schoolkamp groep 7A
dinsdag 23 maart

Schoolkamp groep 7A/7B

Voorstelling De Kom groep 5A+B 13.00-14.00 uur
woensdag 24 maart Schoolkamp groep 7B
vrijdag 26 maart

Koffie-ochtend

Schriftelijk verkeersexamen groep 7-8 (alvast i.v.m. kamp)
maandag 29 maart 

Schoolkamp groep 7-8

Schriftelijk verkeersexamen (officieel) 
dinsdag 30 maart  Schoolkamp groep 7/8 en 8 
woensdag 31 maart Schoolkamp groep 7/8 en 8

 

April 2021

donderdag 1 april 

Schoolkamp groep 8

Paasviering groep 1 t/m 7 

vrijdag 2 april  Goede vrijdag, vrij!
zondag 4 april 1e Paasdag
maandag 5 april 2e Paasdag, vrij!
dinsdag 6 april  Studiedag Fluenta, alle kinderen zijn vrij! 
donderdag 8 april  Anglia examens 
maandag 12 april  Praktisch verkeersexamen 
dinsdag 13 april Voorstelling de Kom groep 5a en 5b van 13.00 uur tot 14.00 uur
woensdag 14 april  Verjaardag leerkrachten middenbouw 
donderdag 15 april  Bezoek Fort Jutphaas gr 7A (9.00-10.00), gr 7-8  en 7B 10.00-11.00 uur en groep 8 van 11.00-12.00 uur 
dinsdag 20 april 

Cito Centrale Eindtoets

gr 1/2B BW:”Koning poes op de IJsselstee”van 10.15-11.45 uur 
woensdag 21 april

Cito Centrale Eindtoets

Koffie-ochtend (Kersegaarde)
donderdag 22 april

(Cito Centrale Eindtoets)

gr 1/2A BW:”Koning poes op de IJsselstee”van 10.15-11.45 uur
vrijdag 23 april Koningsspelen
26 april t/m 7 mei Meivakantie

 

Mei 2021

zondag 89 mei Moederdag
dinsdag 11 mei  8.20 - 8.40: inloop in alle groepen 
wo. 12 mei Let's do it kids - Plastic soep: Meer leren over (zwerf)afval
do. 13 en vrij. 14 mei  Hemelvaartvakantie 
dinsdag 18 mei  Ochtend: Voorstelling “Soep in het Bad” in speellokaal voor gr 1/2A, B en 1/2/3A 
woensdag 19 mei  Voorstelling “Soep in het Bad” in speellokaal voor groep 1/2/3B groep 2/3A ven gr 2/3B 
donderdag 20 mei  8.20 - 8.40: inloop in alle groepen 
vrijdag 21 mei  Studiedag, alle kinderen zijn vrij
zondag 23 mei  1e Pinksterdag 
maandag 24 mei  2e Pinksterdag vrij! 
woensdag 26 mei  Open dag / peuterpret 
donderdag 27 mei  Koffie-ochtend 
vrijdag 28 mei Schoolfotograaf
maandag 31 mei Thema-opening 3 “Communiceren”

 

Juni 2021

woensdag 2 juni

Verjaardag leerkrachten bovenbouw

Groep 4A op Bezoek bij de koeien van Boer Jan van 09.00-11.00 uur
donderdag 3 juni Bezoek aan Vreeswijks museum groep 5A van 10.00-11.30 uur
donderdag 10 juni Bezoek aan Vreeswijks museum groep 5B van 10.00-11.30 uur
vrijdag 11 juni

Schoolreis groep 1 t/m 6

Bezoek in de klas “Dit herdenken wij” groep 7A van 8.35-9.35 uur,

groep 7-8 van 9.45-10.45 uur, groep 8 van 11.00-12.00 uur en groep 7B van 13.00 - 13.45 uur

dinsdag 15 juni

Workshop in de klas “De Ipad een nieuw Palet” gr 7A van 08.45-10.15 uur,

groep 7-8 en 7B van 10.30-12.00 uur en groep 8 van 13.00-14.30 uur

vrijdag 18 juni Lesvrije dag, alle kinderen zijn vrij!
zondag 20 juni Vaderdag
maandag 21 juni Indien mogelijk: rapporten mee groep 7
vrijdag 25 juni  Podium-uur 2 
maandag 28 juni Rapporten mee overige groepen 
woensdag 30 juni

Koffie-ochtend

Groep 4B op Bezoek bij de koeien van Boer Jan van 09.00-11.00 uur

 

Juli 2021

maandag 5 juli Uitreiking Anglia certificaten
maandag 12 juli Afscheid groep 8
vrijdag 16 juli

Laatste schooldag, ‘s Middags vrij            

Uitglijden oudste kleuters
17 juli t/m 29 augustus Zomervakantie
   

 

Activiteiten die we dit schooljaar georganiseerd hebben (archief): 

 

Augustus 2020

maandag 31 augustus

Eerste schooldag

 

September 2020

vrijdag 4 september Verrassing voor de kinderen!
woensdag 9 september Gezinsactiviteit (19.00 - 20.00 uur)
dinsdag 15 september Prinsjesdag, verkiezingen leerlingenraad
woensdag 16 september Studiedag, alle kinderen zijn vrij
woensdag 23 september Start kinderpostzegels
maandag 28 september Thema-opening 1: ‘Onderzoeken’
woensdag 30 september Opening kinderboekenweek