Team van de Prinses Margrietschool

IMG 20200827 WA0002    IMG 20200827 WA0005    IMG 20200827 WA0004    IMG 20200827 WA0003   

          Desirée                              Willemien                           Eloise                                 Ingrid                  

 IMG 20200827 WA0007    IMG 20200827 WA0008    IMG 20200827 WA0009   IMG 20200827 WA0010   

            Bea                                 Simone                                   Fiona                           Wendy van Nes 

IMG 20200827 WA0012    IMG 20200827 WA0013    IMG 20200827 WA0014    IMG 20200827 WA0015   

          Katja                               Wendy Koster                       Nathalie                              Mendy            

IMG 20200827 WA0017     IMG 20200827 WA0018    IMG 20200827 WA0006     IMG 20200827 WA0011

        Marjolein                                 Eline                               Marjan                                    Hendri

 IMG 20200827 WA0016   IMG 20200828 WA0000   IMG 20200828 WA0001   IMG 20200828 WA0003

           Sacha                                Daisy                              Monique                             Daniëlle

IMG 20200828 WA0002      

          Angela                              

Op de foto's ontbreken Wendy Wijnands, Marieke, Frieda, Suzan, Harry, Henk, Hannie, Kirsten en Jo

 

De groepsindeling voor 2020-2021 is als volgt:

  • Groep 1/2A (rood):  Wendy Wijnands (ma en di) en Marieke (wo t/m vr) 
  • Groep 1/2B (oranje): Suzan (ma en vr) en Frieda (di t/m do)
  • Groep 1/2/3 A (geel): Marjan (hele week)
  • Groep 1/2/3 B (groen): Eloise (hele week)
  • Groep 2/3A (blauw): Fiona (hele week)
  • Groep 2/3B (paars): Angela (ma t/m wo) en Monique (do en vr) 
  • Groep 4A: Daisy (ma en di) en Willemien (di-vr)
  • Groep 4B: Eline (hele week) 
  • Groep 5A: Sacha (hele week, 1x per 2 weken op donderdag Desirée)
  • Groep 5B: Marjolein (hele week) 
  • Groep 6A: Mendy (hele week, 1x per 2 weken op donderdag Desirée)
  • Groep 6B: Wendy van Nes (ma, wo, do) en Bea (di, vr) 
  • Groep 7A: Simone (hele week)
  • Groep 7B: Wendy Koster (hele week)
  • Groep 7/8: Ingrid (hele week)
  • Groep 8: Katja (hele week) 

Overige teamleden:

  • Daniëlle: intern begeleider (8 dagdelen per week)
  • Hannie: onderwijsassistent op maandag t/m woensdag 
  • Henk: onderwijsassistent op maandagochtend t/m donderdagochtend
  • Daisy: onderwijsassistent op vrijdag
  • Nathalie: administratief medewerker (dinsdag, donderdag en vrijdag)
  • Harry: conciërge (maandag, woensdagochtend en donderdagochtend)
  • Kirsten: conciërge als vrijwilligerswerk
  • Jo: event-manager

Directie/managementteam:

  • Hendri Ham (directeur, hele week)
  • Desirée Anaya (adjunct-directeur op maandag en vrijdag, groep 5A en 6A op donderdag)
  • Daniëlle Verboom (intern begeleider/MT lid)